Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

Nieuwere uitslagen »
16 Augustus 2019 – Zomeravond Instuifwedstrijd #3 (Heiloo) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Franka Holland  100m  13:87  PR 
Yoni Bas  100m  14:39   
Franka Holland  200m  28:12  PR 
Febora Ridder  200m  28:80   
Yoni Bas  200m  29:96   
Tijmen Hoedjes  800m  02:02:09  PR 
Quinten van Delft  800m  02:09:69   
Lars Thodé  800m  02:10:34   
Rowan Dekker  800m  02:25:12  PR 
Ruth Spijker  800m  02:29:96   
Marlotte Vliese  800m  02:35:90   
Richelle Kanis  800m  02:38:87   
Lieke Radsma  800m  02:41:33  PR 
11 Augustus 2019 – EK Landenteams (Sandnes, Noorwegen) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Britt Ummels  1500m  04:51.40  3e! 
9 Augustus 2019 – 5e Runnersworld Trackmeeting (Utrecht) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Hidde Zeestraten  150m  17:81  PR 
Lieke Radsma  150m  22:34  PR 
Hidde Zeestraten  300m  39:78  PR 
Franka Holland  300m  44:31  PR 
Lieke Radsma  300m  50:13   
Lars Thodé  800m  02:06:35  PR 
Ilse Kamphuis  800m  02:21:44   
Luuk Wagenaar  1500m  03:54:71   
Samuel Chapple  1500m  03:55:67   
Mariska Poel  1500m  04:52:84   
Rowan Dekker  1500m  05:09:69  PR 
Ruth Spijker  1500m  05:28:38   
Marlotte Vliese  1500m  05:28:41   
3 Augustus 2019 – Memorial Rasschaert (Ninove, België) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Noah Baltus  800m  01:50.23  PR! 
Twan Pormes  800m  01:53.50   
Brian Versluis  800m  01:57.08   
Duncan Steenbakker  800m  01:59.49  PR! 
Mats Heine  800m  02:05.91   
Ilse Kamphuis  800m  02:19.91   
Franka Holland  800m  02:31.74   
Juul Schuit  800m  02:35.82  PR! 
Luuk Wagenaar  1500m  03:51.28   
Joeri Slagter  1500m  03:54:00  PR! 
Ryan Clarke  1500m  03:55.51  PR! 
Jurjen Polderman  1500m  03:56.65   
Mariska Poel  1500m  04:49.54   
Mellani Goezinnen  1500m  05:30.16   
Mahadi Abdi Ali  5000m  14:00.26  PR! 
Rob Nijssen  5000m  16:24.71  PR! 
2 Augustus 2019 – Zomeravond Instuifwedstrijd #2 (Heiloo) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Lotte Poelman  100m  13:51   
Yoni Bas  100m  14:53   
Yoni Bas  200m  29:49   
Lotte Poelman  200m  29:69   
Rowan Dekker  1000m  03:19:70  PR 
Nieuwere uitslagen »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Pagina 1 van 350



Zoeken