Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

11 September 2020 – PTS Meeting Samorin (Samorin, Slowakije) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Britt Ummels  800m  02:02.65  PR! 
8 September 2020 – Ostrava Golden Spike (Ostrava, Tsjechië) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Britt Ummels  1500m  04:10.50  PR! 
6 September 2020 – KBC Nacht (Heusden-Zolder (België)) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Djoao Lobles  800m  01:45.96  PR! 
Samuel Chapple  800m  01:50.46   
Ryan Clarke  800m  01:50.58   
Jesse Scheltema  800m  01:52.87  PR! 
Brian Versluis  800m  01:52.99   
Twan Pormes  800m  01:54.92   
Mahadi Abdi Ali  1500m  03:37.43  PR! 
Bram Anderiessen  1500m  03:42.97   
Noah Baltus  1500m  03:46.92   
Joeri Slagter  1500m  03:49.37  PR! 
Britt Ummels  1500m  04:10.94   
Lotte Krause  1500m  04:19.19   
Edwin Sjerps  5000m  14:27.48  PR! 
Sten Stoltenborg  5000m  14:53.07   
30 Augustus 2020 – ASICS NK Atletiek senioren, dag 2 (Utrecht) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Djoao Lobles  800m  01:50.40  Goud! 
Samuel Chapple  800m  01:51.22   
Ryan Clarke  800m  01:51.40   
Joeri Slagter  800m  01:51.81   
Noah Baltus  800m  01:52.44   
Britt Ummels  800m  02:06.96  Brons! 
Mahadi Abdi Ali  1500m  03:46.45   
Bram Anderiessen  1500m  03:50.27   
Edwin Sjerps  1500m  03:57.70   
Britt Ummels  1500m  04:20.13  Goud! 
29 Augustus 2020 – ASICS NK Atletiek senioren, dag 1 (Utrecht) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Juul Schuit  400m  01:02.15  PR! 
Ryan Clarke  800m  01:50.41  Q 
Djoao Lobles  800m  01:50.41  Q 
Joeri Slagter  800m  01:50.53  Q 
Noah Baltus  800m  01:50.74  q 
Samuel Chapple  800m  01:51.84  Q 
Brian Versluis  800m  01:54.34   
Twan Pormes  800m  01:55.11   
Britt Ummels  800m  02:10.46  Q 
Ijke Mourits  800m  02:20.03   
Mahadi Abdi Ali  1500m  03:46.04  Q 
Bram Anderiessen  1500m  03:46.30  Q 
Edwin Sjerps  1500m  03:49.21  q + PR! 
Luuk Wagenaar  1500m  03:50.01   
Jesse Scheltema  1500m  03:53.43  PR! 
Thomas Lewis  1500m  03:57.40   
Britt Ummels  1500m  04:30.97  Q 
Fee Mok  1500m  04:50.55   
Ijke Mourits  1500m  04:55.42   
Eline Runderkamp  1500m  04:57.40   
Mariska Poel  1500m  04:59.05   
Michel Butter  5000m  14:48.65   
Bo Ummels  5000m  16:06.11  Brons! 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Pagina 2 van 363



Zoeken