Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

12 Juli 2019 – Utrecht Track Meeting (Utrecht) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Febora Ridder  100m  14.19  PR! 
Febora Ridder  200m  28.99   
Mahadi Abdi Ali  800m  01:52.77   
Joeri Slagter  800m  01:52.84   
Brian Versluis  800m  01:54.54   
Twan Pormes  800m  01:57.36   
Quinten van Delft  800m  02:07.41  PR! 
Milo Dekker  800m  02:14.75   
Rowan Dekker  800m  02:29.95  PR! 
Mellani Goezinnen  800m  02:30.70  PR! 
Yoni Bas  800m  02:51.18  PR! 
Samuel Chapple  1500m  03:58.87  PR! 
Duncan Steenbakker  1500m  04:00.27  PR! 
Britt Ummels  1500m  04:10.58  PR! 
Tijmen Hoedjes  1500m  04:12.78   
Koen Grandiek  1500m  04:16.42   
Lotte Krause  1500m  04:23.75   
Rob Nijssen  1500m  04:31.13   
Mariska Poel  1500m  04:48.91   
Toon van Vuuren  1500m  04:54.05  PR! 
Ilse Kamphuis  1500m  04:56.67   
Richelle Kanis  1500m  05:15.54   
Ruth Spijker  1500m  05:19.94  PR! 
Selma Heijdra  1500m  05:49.44  PR! 
Bo Ummels  3000m  09:07:59  PR! 
Noa Zoon  3000m  11:09.03   
Marlotte Vliese  3000m  11:34.85  PR! 
11 Juli 2019 – EC U23 - Day 1 (Gävle (Zweden)) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Bram Anderiessen  1500m  03:49.14   
5 Juli 2019 – Wageningen Track Meeting 2 (Wageningen) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Kick Castricum  1500m  04:12:54  PR! 
Bo Ummels  5000m  15:54.29  PR! 
3 Juli 2019 – Duinloper Meeting (Castricum) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Lotte Poelman  100m  13.37   
Yoni Bas  100m  14.33   
Pipp Pauzenga  100m  14.38  PR 
Juul Schuit  100m  14.64  PR! 
Yoni Bas  200m  28.89   
Lotte Poelman  200m  29.12   
Pipp Pauzenga  200m  29.40  PR! 
Juul Schuit  200m  29:55  PR 
Ryan Clarke  400m  49.13  PR! 
Joeri Slagter  400m  50.49  PR! 
Twan Pormes  400m  51.83   
Mats Heine  400m  52:52   
Britt Ummels  400m  57.24  PR! 
Milo Dekker  400m  58.23  PR! 
Selma Heijdra  400m  01:11.36  PR! 
Mariska Poel  800m  02:21.88   
Toon van Vuuren  800m  02:24.26  PR! 
Eline Runderkamp  800m  02:25.09  PR! 
Noa Zoon  800m  02:33.94   
30 Juni 2019 – NK Junioren - dag 3 (Alphen aan den Rijn) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Quinten van Delft  200m  23.67  PR! 
Lotte Poelman  200m  27.63  +3,7 m/s 
Yoni Bas  200m  28.65  PR! 
Noah Baltus  1500m  04:09.06  Brons! 
Jesse Scheltema  1500m  04:16.39   
Koen Grandiek  1500m  04:26.34   
Eline Runderkamp  1500m  04:55.04  PR! 
Richelle Kanis  1500m  05:09.38  PR! 
Noa Zoon  1500m  05:14.54   
Duncan Steenbakker  5000m  15:10.64   

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Pagina 2 van 348



Zoeken