Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

29 Juni 2019 – NK Junioren - dag 2 (Alphen aan den Rijn) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Quinten van Delft  400m  52.48  PR! 
Franka Holland  400m  01:01.27  Q 
Franka Holland  400m  01:01.72   
Febora Ridder  400m  01:03.53   
Juul Schuit  400m  01:04.60  PR! 
Ruth Spijker  400m  01:05.16   
Pipp Pauzenga  400m  01:06.96   
Djoao Lobles  800m  01:54.67  Goud! 
Jesse Scheltema  800m  02:02.40   
Joep Welsch  800m  02:03.79   
Ilse Kamphuis  800m  02:24.60   
Noah Baltus  1500m  04:03.30  Q 
Koen Grandiek  1500m  04:09.37  q 
Kick Castricum  1500m  04:14.92   
Jesse Scheltema  1500m  04:19.12  q 
Rob Nijssen  1500m  04:25.70   
Tijmen Hoedjes  1500m  04:28.39   
Lars Thodé  1500m  04:30.41   
Mellani Goezinnen  1500m  05:34.69   
Marlotte Vliese  1500m  05:34.81   
29 Juni 2019 – Eef Kamerbeek Gala (Eindhoven) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Ryan Clarke  800m  01:49.13  PR! 
28 Juni 2019 – NK Junioren - dag 1 (Alphen aan den Rijn) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Lotte Poelman  100m  13.44   
Yoni Bas  100m  14.46   
Djoao Lobles  800m  01:59.42  Q 
Mats Heine  800m  01:59.80   
Joep Welsch  800m  01:59.85  Q 
Timo Stegink  800m  02:00.47   
Jesse Scheltema  800m  02:03.70  Q 
Ilse Kamphuis  800m  02:21.75  Q 
Febora Ridder  800m  02:25.81   
Richelle Kanis  800m  02:30.08  PR! 
Ruth Spijker  800m  02:30.93   
Rob Nijssen  3000m  09:23.43  PR! 
22 Juni 2019 – 3e C Junioren Competitie (Grootebroek) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Lieke Radsma  800m  02:43:01  PR 
21 Juni 2019 – 3e Runnersworld Track Meeting (Utrecht) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Lotte Poelman  100m  13:15  PR 
Joep Welsch  400m  50:60  PR 
Mats Heine  400m  52:24  PR 
Jesse Scheltema  400m  52:81  PR 
Quinten van Delft  400m  53:86   
Ilse Kamphuis  400m  01:02:16   
Febora Ridder  400m  01:02:58  PR 
Juul Schuit  400m  01:05:09  PR 
Ruth Spijker  400m  01:05:52   
Richelle Kanis  400m  01:06:51  PR 
Ryan Clarke  800m  01:50:86   
Brian Versluis  800m  01:54:21   
Bram Anderiessen  800m  01:55:00   
Twan Pormes  800m  01:55:81   
Koen Grandiek  800m  02:01:80   
Marlotte Vliese  800m  02:33:88  PR 
Selma Heijdra  800m  02:46:42   
Joeri Slagter  1500m  03:54:83  PR 
Duncan Steenbakker  1500m  04:03:68  PR 
Sten Stoltenborg  1500m  04:03:98  PR 
Tijmen Hoedjes  1500m  04:11:35   
Britt Ummels  1500m  04:13:60  PR 
Edwin de Vries  3000m  08:22:17   
Thomas Lewis  3000m  08:24:87  PR! 
Samuel Chapple  3000m  08:47:84  PR 
Lotte Krause  3000m  09:21:23  PR 
Mariska Poel  3000m  10:11:40  PR 
Eline Runderkamp  3000m  10:42:11  PR 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Pagina 3 van 348



Zoeken