Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

16 Juni 2019 – 3e wedstrijd senioren competitie (Santpoort) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Quinten van Delft  400m  53:17  PR 
Tijmen Hoedjes  800m  02:04:57   
15 Juni 2019 – Next Generation Athletics (Nijmegen) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Djoao Lobles  800m  01:48.58  PR! EK<20 limiet! 
Ryan Clarke  800m  01:49.75  PR! 
Brian Versluis  800m  01:53.03   
Joeri Slagter  800m  01:53.73   
Twan Pormes  800m  01:54.60   
Mats Heine  800m  02:00;91   
Britt Ummels  800m  02:04.14   
Milo Dekker  800m  02:12:58  PR 
Ilse Kamphuis  800m  02:19:65   
Franka Holland  800m  02:28:11  PR 
Ruth Spijker  800m  02:29:99  PR 
Selma Heijdra  800m  02:45:82  PR 
Bram Anderiessen  1500m  03:41.62  EK<23 limiet! 
Mahadi Abdi Ali  1500m  03:43.82  PR! 
Noah Baltus  1500m  03:47.47  PR! EK<20 limiet! 
Thomas Lewis  1500m  03:53.04  PR! 
Jurjen Polderman  1500m  03:53.55   
Koen Grandiek  1500m  04:08.39   
Kick Castricum  1500m  04:12:90  PR 
Lotte Krause  3000m steeple  10:11.92  PR! 
15 Juni 2019 – Sprint- en horden wedstrijd (Lisse) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Yoni Bas  300m  48:28  PR 
Lieke Radsma  300m  49:55  PR 
Pipp Pauzenga  300m  49:68  PR 
9 Juni 2019 – FBK Games (Hengelo) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Djoao Lobles  400m  47.48  PR! EK<20 limiet! 
8 Juni 2019 – Gouden Spike (Leiden) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Ryan Clarke  800m  01:52.06   
Noah Baltus  800m  01:54.95   
Joeri Slagter  800m  01:56.14   
Timo Stegink  800m  01:57.90   
Twan Pormes  800m  01:58.93   
Brian Versluis  800m  02:00.03   
Joep Welsch  800m  02:00.37   
Thomas Lewis  800m  02:00.44   
Jesse Scheltema  800m  02:01.12   
Mats Heine  800m  02:04.45   
Britt Ummels  800m  02:05.14   
Ilse Kamphuis  800m  02:25.77   
Edwin de Vries  10000m  29:35.31  PR! Brons NK! 
Michel Butter  10000m  30:21.64   
Bo Ummels  10000m  33:42.60  PR! Zilver NK! 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Pagina 4 van 348



Zoeken