Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

14 Juli 2017 – NK Atletiek dag 2 (Utrecht) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Lotte Krause  800m  02:10.13  kwalificatie voor finale 
Manon Kruiver  800m  02:15.42   
Mahadi Abdi Ali  1500m  03:51.14  kwalificatie voor finale 
Jurjen Polderman  1500m  03:52.05  kwalificatie voor finale 
Edwin Sjerps  1500m  04:16.32   
Simon Grannetia   3000m steeple  09:02.57  GOUD 
8 Juli 2017 – Guldensporenmeeting (Kortrijk (BE)) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Bram Anderiessen  800m  02:08.74   
Simon Grannetia   1500m  03:48.82  PR! 
Lotte Krause  1500m  04:20.84   
Bo Ummels  1500m  04:25.61   
2 Juli 2017 – NK Junioren (Dag 3) (Vught) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Maartje van den Kommer  200m  27:72  +2.3 m/s RW 
Sophie De Ruijter  200m  30:46  PR 
Koen Grandiek  1500m  04:16:83  4e !! 
Mariska Poel  1500m  04:45:38  9e 
Maaike Bakker  1500m  05:42:92   
1 Juli 2017 – NK Junioren (Dag 2) (Vught) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Jochem van Dijk  400m  53:50  PR 
Mats Heine  400m  53:83  PR 
Jordi Ouwehand  400m  54:19  PR 
Hidde Zeestraten  400m  54:62  PR 
Febora Ridder  400m  01:04:41  PR 
Maartje van den Kommer  400m  01:04:50   
Sophie De Ruijter  400m  01:07:55  PR 
Bram Anderiessen  800m  01:53:26  ZILVER !! 
Timo Stegink  800m  01:59:41  4e !! 
Noah Baltus  800m  02:00;13  6e !! 
Femke Been  800m  02:15:59  ZILVER! 
Ilse Kamphuis  800m  02:17:43  6e !! 
Koen Grandiek  1500m  04:14:90  q 
Kick Castricum  1500m  04:27:45  PR 
Casper Aarnts  1500m  04:34:86  PR 
Tijmen Hoedjes  1500m  04:41:26   
Cheryl Konijn  1500m  05:01:51  PR 
Eline Runderkamp  1500m  05:07:03   
Noa Zoon  1500m  05:07:38  PR 
30 Juni 2017 – NK Junioren (Dag 1) (Vught) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Bram Anderiessen  800m  01:56:90  Q 
Jens van Gelderen  800m  01:58:51   
Hugo Roelofsen  800m  01:58:68   
Timo Stegink  800m  02:00;95  Q 
Noah Baltus  800m  02:00;97  q 
Jochem van Dijk  800m  02:04:33  PR 
Mats Heine  800m  02:05:80   
Femke Been  800m  02:14:96  Q; PR 
Ilse Kamphuis  800m  02:15:15  q; PR 
Noa Zoon  800m  02:26:38   
Maaike Bakker  800m  02:41:67   
Duncan Steenbakker  3000m  09:12:77  PR; 10e 
Cheryl Konijn  3000m  10:55:15   
Eline Runderkamp  3000m  11:10:63   

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Pagina 5 van 323



Zoeken