Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

8 April 2018 – NN Marathon Rotterdam (Rotterdam) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Edwin de Vries  Marathon  02:17:46  14e, 1e NL, PR! 
25 Maart 2018 – Runners World Zandvoort Circuit Run (Zandvoort) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Ryan Clarke  5000m  15:58  1e 
Joeri Slagter  5000m  16:01  3e 
Brian Versluis  5000m  16:23  4e 
Duncan Steenbakker  5000m  16:34  6e 
Noah Baltus  5000m  16:34  7e 
Koen Grandiek  5000m  16:57  9e 
Timo Stegink  5000m  17:00  10e 
Jens van Gelderen  5000m  17:33   
Kick Castricum  5000m  17:38   
Tijmen Hoedjes  5000m  18:08   
Rob Nijssen  5000m  18:13   
Lars Thodé  5000m  18:36   
Mariska Poel  5000m  18:39  1e 
Hidde Zeestraten  5000m  18:51   
Ilse Kamphuis  5000m  19:38  2e 
Eline Runderkamp  5000m  20:28  4e 
Febora Ridder  5000m  21:17  6e 
Maaike Bakker  5000m  21:20  7e 
Alex Bakker  5000m  21:49   
Mellani Goezinnen  5000m  22:18   
Cheryl Konijn  5000m  22:35   
17 Maart 2018 – Finale Crosscompetitie Regio's 1 t.m. 5 (Soest) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Mariska Poel  3000m cross  11:37:00  5e MA 
Cheryl Konijn  3000m cross  12:21:00  6e MA 
Mellani Goezinnen  3000m cross  13:08:00  9e MB 
Maaike Bakker  3000m cross  13:09:00  9e MA 
Noah Baltus  5000m cross  16:24:00  1e JB 
Duncan Steenbakker  5000m cross  16:50:00  3e JB en 1e JA/B ploegenklassement 
Jens van Gelderen  5000m cross  16:52:00  2e JA 
Koen Grandiek  5000m cross  17:12:00  3e JA en 1e J A/B ploegenklassement 
Timo Stegink  5000m cross  17:34:00  7e JA + 1e JA/B ploegenklassement 
Kick Castricum  5000m cross  18:39:00  13e JB en 1e J A/B ploegenklassement 
Rob Nijssen  5000m cross  18:52:00  14e JB 
Lars Thodé  5000m cross  19:01:00  15e JB 
11 Februari 2018 – NK Indoor Junioren Dag 2 (Apeldoorn) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Lotte Poelman  200m  29:10   
Brian Versluis  800m  01:53:72  2e en ZILVER 
Jens van Gelderen  800m  01:55:76  3e en BRONS 
Timo Stegink  800m  01:57:54  5e en PR 
Noah Baltus  800m  01:59:68  2e en ZILVER 
Ilse Kamphuis  800m  02:20:01  3e en BRONS 
Bram Anderiessen  1500m  03:47:83  1e en GOUD! 
Koen Grandiek  1500m  00;04:15:35  9e 
10 Februari 2018 – NK Indoor Junioren Dag 1 (Apeldoorn) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Hidde Zeestraten  400m  53:85  PR 
Jens van Gelderen  800m  01:58:10  Q: naar finale 
Timo Stegink  800m  01:58:50  q: naar finale 
Hugo Roelofsen  800m  01:59:48   
Mats Heine  800m  02:03:29   
Noah Baltus  800m  02:03:78  Q: naar finale 
Jochem van Dijk  800m  02:04:71   
Ilse Kamphuis  800m  02:22:07  q: naar finale 
Bram Anderiessen  1500m  04:12:33  Q: naar finale 
Koen Grandiek  1500m  04:17:84  q: naar finale  
Kick Castricum  1500m  04:23:97  PR 
Tijmen Hoedjes  1500m  04:39:53   
Febora Ridder  400m  DSQ  Liep PR van 1.03,02 maar voetje buiten de baan... 

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Pagina 6 van 332



Zoeken