Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

23 Februari 2020 – AA Drink NK Indoor Senioren 2020 (Apeldoorn) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Djoao Lobles  800m  01:50.23  Goud! 
Ryan Clarke  800m  01:51.55  4e! 
Mahadi Abdi Ali  3000m  08:08.04  4e! 
Edwin Sjerps  3000m  08:28.23   
Thomas Lewis  3000m  08:49.01   
Britt Ummels  3000m  09:15.08  Goud! 
Lotte Krause  3000m  09:29.51  Brons! 
22 Februari 2020 – AA Drink NK Indoor Senioren (Apeldoorn) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Ryan Clarke  800m  01:52.55  q! 
Djoao Lobles  800m  01:54.15  Q 
Joeri Slagter  800m  01:54.59   
Twan Pormes  800m  01:55.99   
Brian Versluis  800m  01:56.99   
Noah Baltus  1500m  03:54.06  4e 
Luuk Wagenaar  1500m  03:55.84  5e! 
Koen Grandiek  1500m  04:07.01   
Britt Ummels  1500m  04:24.69  Goud! 
Lotte Krause  1500m  04:25.57  Zilver! 
Ijke Mourits  1500m  04:48.70   
16 Februari 2020 – ASICS NK Indoor U20 & U18 (dag 2) (Apeldoorn) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Yoni Bas  200m  29:38   
Djoao Lobles  400m  47:46  1e, goud, PR en Nederlands Record! 
Franka Holland  400m  59:93  5e en PR 
Djoao Lobles  800m  01:52:45  1e en goud 
Noah Baltus  800m  01:54:08  3e en brons 
Femke Been  800m  02:15:21  3e en brons 
Richelle Kanis  1500m  05:20:25  8e 
Jesse Scheltema  1500m  DSQ  (4e in 4.04,43) 
15 Februari 2020 – ASICS NK Indoor U20 & U18 (dag 1) (Apeldoorn) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Djoao Lobles  400m  49:77  Q 
Franka Holland  400m  01:00;74  PR en q 
Noah Baltus  800m  02:01:75  Q 
Quinten van Delft  800m  02:02:30  PR 
Djoao Lobles  800m  02:02:36  Q 
Twan Deumers  800m  02:06:07   
Femke Been  800m  02:19:21  q 
Juul Schuit  800m  02:30:34  PR 
Jesse Scheltema  1500m  04:18:33  Q 
Duncan Steenbakker  3000m  08:31:57  2e, zilver en PR 
8 Februari 2020 – 3e Regio Cross Competitie wedstrijd (Bovenkarspel) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Sien van Vuuren  2000m cross  07:09  1e MC 
Marlotte Vliese  2000m cross  07:30  3e MC 
Britt Duinmeijer  2000m cross  08:31  15e MB 
Cynthia Huis in 't Veld  2000m cross  08:39  18e MB 
Ruth Spijker  3000m cross  13:21  4e MB 
Mellani Goezinnen  3000m cross  13:50  3e MA 
Pipp Pauzenga  3000m cross  14:06  5e MB 
Lieke Radsma  3000m cross  15:01  8e MB 
Rowan Dekker  5000m cross  19:04  2e JB 
Milo Dekker  5000m cross  19:14  3e JB 
Kai Deumers  5000m cross  19:22  4e JB 

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Pagina 6 van 363



Zoeken