Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

27 Mei 2017 – IFAM outdoor 2017 (Oordegem (BEL)) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Jens van Gelderen  400m  52.67   
Ryan Clarke  800m  01:52.93   
Joeri Slagter  800m  01:52.98  PR! 
Noah Baltus  800m  02:04:20   
Koen Grandiek  800m  02:05:89  PR 
Mats Heine  800m  02:06:60  PR 
Kick Castricum  800m  02:10:49  PR 
Jordi Ouwehand  800m  02:10:96  PR 
Manon Kruiver  800m  02:11.49   
Casper Aarnts  800m  02:11:95  PR 
Femke Been  800m  02:18:67  PR 
Ilse Kamphuis  800m  02:19:99  PR 
Noa Zoon  800m  02:27:68   
Mellani Goezinnen  800m  02:33:15   
Bram Anderiessen  1500m  03:47.10  PR! EJK-limiet! 
Jurjen Polderman  1500m  03:49.93   
Edwin Sjerps  1500m  04:00.18  PR! 
Sten Stoltenborg  1500m  04:12.83   
Lotte Krause  1500m  04:20.45   
Bo Ummels  1500m  04:22.55  PR! 
Mariska Poel  1500m  04:51:56   
Cheryl Konijn  1500m  05:03:39  PR 
Eline Runderkamp  1500m  05:09:23   
Simon Grannetia   3000m steeple  08:51.30  PR! 
Edwin de Vries  5000m  14:33.13   
Britt Ummels  1500m  4:19.25   
25 Mei 2017 – Goudse Kaas en Stroopwafel Instuif (Gouda) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Jordi Ouwehand  100m  12:26  PR 
Jordi Ouwehand  200m  24:68  PR 
Steven Feenstra  400m  52:77   
Jeremy Wevers  400m  53:45   
Maartje van den Kommer  400m  01:03:52  PR 
Febora Ridder  400m  01:04:54  PR 
Timo Stegink  800m  02:01:10   
Duncan Steenbakker  800m  02:06:52  PR 
Tijmen Hoedjes  800m  02:07:11  PR 
Mats Heine  800m  02:08:24   
Hidde Zeestraten  800m  02:15:38  PR 
Mariska Poel  800m  02:21:16   
21 Mei 2017 – Competitie B junioren (Amsterdam) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Jochem van Dijk  800m  02:10:65  PR 
19 Mei 2017 – Heer en Meester Baancircuit (Warmerhuizen) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Timo Stegink  400m  52:22  PR 
Steven Feenstra  400m  52:80   
Hugo Roelofsen  400m  52:88  PR 
Noah Baltus  400m  54:17   
Thijs van 't Land  400m  54:51   
Mats Heine  400m  55:16  PR 
Hidde Zeestraten  400m  55:44  PR 
Jochem van Dijk  400m  55:88  PR 
Febora Ridder  400m  01:06:65   
Sophie De Ruijter  400m  01:08:51  PR 
Koen Grandiek  1500m  04:17:94   
Tijmen Hoedjes  1500m  04:25:54   
Kick Castricum  1500m  04:36:40  PR 
Casper Aarnts  1500m  04:37:84  PR 
Jeremy Wevers  1500m  04:42:23  PR 
Mariska Poel  1500m  04:50:09  PR 
Ilse Kamphuis  1500m  05:01:09  PR 
Femke Been  1500m  05:02:55  PR 
Noa Zoon  1500m  05:10:58   
Isa Raadgers  1500m  05:25:84   
Mellani Goezinnen  1500m  05:29:27   
Duncan Steenbakker  3000m  09:29:80   
Eline Runderkamp  3000m  11:20:40   
Cheryl Konijn  3000m  11:20:99   
19 Mei 2017 – Instuif Edam (Edam) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Jordi Ouwehand  400m  57:11  PR 

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Pagina 6 van 321



Zoeken