Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

25 Juni 2017 – Middagje SPRINT (Breda) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Jordi Ouwehand  100m  12:12  PR 
Jordi Ouwehand  200m  24:54  PR 
23 Juni 2017 – Trackmeeting (Utrecht) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Hidde Zeestraten  100m  12:24  PR 
Maartje van den Kommer  100m  13:79  PR 
Febora Ridder  100m  14:23  PR 
Sophie De Ruijter  100m  14:83  PR 
Hidde Zeestraten  200m  25:21  PR 
Maartje van den Kommer  200m  28:27  PR 
Febora Ridder  200m  29:51  PR 
Sophie De Ruijter  200m  30:82  PR 
Tijmen Hoedjes  800m  02:02:90  PR 
Koen Grandiek  800m  02:03:92  PR 
Duncan Steenbakker  800m  02:05:19  PR 
Kick Castricum  800m  02:09:26  PR 
Casper Aarnts  800m  02:10:66  PR 
Noa Zoon  800m  02:26:51   
Eline Runderkamp  800m  02:29:35  PR 
Cheryl Konijn  800m  02:29:68  PR 
Maaike Bakker  800m  02:39:95   
Mariska Poel  1500m  04:44:95  PR 
Mellani Goezinnen  1500m  05:25:00   
17 Juni 2017 – Gouden Spike (Leiden) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Ryan Clarke  800m  01:52.05  PR! 
Joeri Slagter  800m  01:54.57   
Jurjen Polderman  800m  01:55.90   
Jens van Gelderen  800m  01:56.51   
Timo Stegink  800m  01:57:77  PR!!! 
Hugo Roelofsen  800m  01:57:97  PR!!! 
Noah Baltus  800m  01:59:49  PR!!! 
Britt Ummels  800m  02:08.27   
Lotte Krause  800m  02:10.67   
Ilse Kamphuis  800m  02:15:72  PR! 
Femke Been  800m  02:15:74  PR!! 
Mariska Poel  800m  02:17:34   
Mahadi Abdi Ali  1500m  03:44.76  PR! 
Simon Grannetia   3000m steeple  08:58.54   
16 Juni 2017 – Tartletos loopgala (Wageningen) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Jochem van Dijk  400m  53:52  PR 
Edwin Sjerps  800m  01:57.93   
Steven Feenstra  800m  02:00;26   
Mats Heine  800m  02:04:61  PR 
Jordi Ouwehand  800m  02:11:18   
Hidde Zeestraten  800m  02:17:46   
Febora Ridder  800m  02:28:85  PR 
Mellani Goezinnen  800m  02:34:76   
Sophie De Ruijter  800m  02:44:87  PR 
Koen Grandiek  1500m  04:10:00  PR 
Tijmen Hoedjes  1500m  04:23:23   
Kick Castricum  1500m  04:38:61   
Cheryl Konijn  1500m  05:06:72   
Eline Runderkamp  1500m  05:12:00   
Noa Zoon  1500m  05:19:03   
Sten Stoltenborg  5000m  15:04.97   
Jill Holterman  5000m  15:47.31  PR! 
Niels Gersonius  5000m  15:48.62   
Bo Ummels  5000m  16:18.68  PR! 
Inge de Jong  5000m  16:45.60   
11 Juni 2017 – B junioren competitie wedstrijd (Heerhugowaard) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Jochem van Dijk  400m  54:92  PR 
Duncan Steenbakker  1500m  04:17:67  PR 

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 Pagina 7 van 324



Zoeken