Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

3 Juli 2019 – Duinloper Meeting (Castricum) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Lotte Poelman  100m  13.37   
Yoni Bas  100m  14.33   
Pipp Pauzenga  100m  14.38  PR 
Juul Schuit  100m  14.64  PR! 
Yoni Bas  200m  28.89   
Lotte Poelman  200m  29.12   
Pipp Pauzenga  200m  29.40  PR! 
Juul Schuit  200m  29:55  PR 
Ryan Clarke  400m  49.13  PR! 
Joeri Slagter  400m  50.49  PR! 
Twan Pormes  400m  51.83   
Mats Heine  400m  52:52   
Britt Ummels  400m  57.24  PR! 
Milo Dekker  400m  58.23  PR! 
Selma Heijdra  400m  01:11.36  PR! 
Mariska Poel  800m  02:21.88   
Toon van Vuuren  800m  02:24.26  PR! 
Eline Runderkamp  800m  02:25.09  PR! 
Noa Zoon  800m  02:33.94   
30 Juni 2019 – NK Junioren - dag 3 (Alphen aan den Rijn) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Quinten van Delft  200m  23.67  PR! 
Lotte Poelman  200m  27.63  +3,7 m/s 
Yoni Bas  200m  28.65  PR! 
Noah Baltus  1500m  04:09.06  Brons! 
Jesse Scheltema  1500m  04:16.39   
Koen Grandiek  1500m  04:26.34   
Eline Runderkamp  1500m  04:55.04  PR! 
Richelle Kanis  1500m  05:09.38  PR! 
Noa Zoon  1500m  05:14.54   
Duncan Steenbakker  5000m  15:10.64   
29 Juni 2019 – NK Junioren - dag 2 (Alphen aan den Rijn) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Quinten van Delft  400m  52.48  PR! 
Franka Holland  400m  01:01.27  Q 
Franka Holland  400m  01:01.72   
Febora Ridder  400m  01:03.53   
Juul Schuit  400m  01:04.60  PR! 
Ruth Spijker  400m  01:05.16   
Pipp Pauzenga  400m  01:06.96   
Djoao Lobles  800m  01:54.67  Goud! 
Jesse Scheltema  800m  02:02.40   
Joep Welsch  800m  02:03.79   
Ilse Kamphuis  800m  02:24.60   
Noah Baltus  1500m  04:03.30  Q 
Koen Grandiek  1500m  04:09.37  q 
Kick Castricum  1500m  04:14.92   
Jesse Scheltema  1500m  04:19.12  q 
Rob Nijssen  1500m  04:25.70   
Tijmen Hoedjes  1500m  04:28.39   
Lars Thodé  1500m  04:30.41   
Mellani Goezinnen  1500m  05:34.69   
Marlotte Vliese  1500m  05:34.81   
29 Juni 2019 – Eef Kamerbeek Gala (Eindhoven) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Ryan Clarke  800m  01:49.13  PR! 
28 Juni 2019 – NK Junioren - dag 1 (Alphen aan den Rijn) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Lotte Poelman  100m  13.44   
Yoni Bas  100m  14.46   
Djoao Lobles  800m  01:59.42  Q 
Mats Heine  800m  01:59.80   
Joep Welsch  800m  01:59.85  Q 
Timo Stegink  800m  02:00.47   
Jesse Scheltema  800m  02:03.70  Q 
Ilse Kamphuis  800m  02:21.75  Q 
Febora Ridder  800m  02:25.81   
Richelle Kanis  800m  02:30.08  PR! 
Ruth Spijker  800m  02:30.93   
Rob Nijssen  3000m  09:23.43  PR! 

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 Pagina 7 van 353



Zoeken