Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

25 Mei 2019 – 2e C junioren competitie 2019 (Heiloo) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Franka Holland  150m  20:39  PR 
Yoni Bas  150m  21:75  PR 
Ruth Spijker  800m  02:30:58  PR 
Pipp Pauzenga  800m  02:39:38   
Lieke Radsma  800m  02:57:55   
25 Mei 2019 – IFAM Outdoor International Flanders Athletics Meeting (Oordegem (BEL)) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Djoao Lobles  800m  01:49.44  PR 
Ryan Clarke  800m  01:50.24   
Joeri Slagter  800m  01:51.85   
Thomas Lewis  800m  01:52.20   
Noah Baltus  800m  01:53.08  PR 
Timo Stegink  800m  01:56.79   
Jesse Scheltema  800m  01:58:38  PR 
Joep Welsch  800m  01:58:39  PR 
Mats Heine  800m  02:04:59   
Bram Anderiessen  1500m  03:44.30   
Mahadi Abdi Ali  1500m  03:47.58   
Koen Grandiek  1500m  04:06.57  PR 
Twan Pormes  1500m  04:09.79   
Britt Ummels  1500m  04:16.50   
Mariska Poel  1500m  04:51.38   
Lotte Krause  3000m steeple  10:17.27   
Edwin de Vries  5000m  14:08.12  PR 
Michel Butter  5000m  14:17.10   
Sten Stoltenborg  5000m  14:49.35  PR 
24 Mei 2019 – 2e Runnersworld Track Meeting (Utrecht) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Lotte Poelman  100m  13:32  PR 
Lotte Poelman  200m  28:35   
Kick Castricum  800m  02:05:27   
Ilse Kamphuis  800m  02:25:66   
Febora Ridder  800m  02:28:05   
Richelle Kanis  800m  02:31:47  PR 
Selma Heijdra  800m  02:47:90  PR 
Eline Runderkamp  1500m  04:57:22  PR 
Noa Zoon  1500m  05:24:04   
Bo Ummels  3000m  09:20:30  PR 
Rob Nijssen  3000m  09:24,48  PR 
Noa Zoon  3000m  11:43:93   
18 Mei 2019 – Ter Specke Bokaal (Lisse) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Djoao Lobles  400m  47.51  PR! 
Joep Welsch  400m  51:34  PR 
Mats Heine  400m  54:11   
Kick Castricum  800m  02:08:11   
Bram Anderiessen  1000m  02:22.66  1e! PR! 
Mahadi Abdi Ali  1000m  02:24.15  PR! 
Ryan Clarke  1000m  02:24.65  PR! 
Luuk Wagenaar  1000m  02:26.01   
Joeri Slagter  1000m  02:26.49   
Thomas Lewis  1000m  02:27.94   
Timo Stegink  1000m  02:30.92   
Brian Versluis  1000m  02:32.25   
Britt Ummels  1000m  02:43.54  1e! PR! 
Lotte Krause  1000m  02:45.45  2e! PR! 
Mariska Poel  1000m  03:00.12  PR! 
Ilse Kamphuis  1000m  03:03:58  PR 
Edwin de Vries  3000m  08:18.38  PR! 
Michel Butter  3000m  08:19.07   
Sten Stoltenborg  3000m  08:40.71   
Duncan Steenbakker  3000m  08:48.84  PR! 
Koen Grandiek  3000m  09:19.59   
Tijmen Hoedjes  3000m  09:44:81   
17 Mei 2019 – Wageningen Track Meeting 1 (Wageningen) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Lotte Poelman  100m  13:50   
Lotte Poelman  200m  28:44   
Quinten van Delft  400m  54:37   
Febora Ridder  400m  01:04:45   
Pipp Pauzenga  400m  01:07:99  PR 
Yoni Bas  400m  01:09:70  PR 
Noah Baltus  800m  01:53.30  PR! 
Lars Thodé  800m  02:07:50  PR 
Richelle Kanis  800m  02:34:82  PR 
Jesse Scheltema  1500m  04:13:07  PR 
Rob Nijssen  1500m  04:27:26  PR 
Eline Runderkamp  1500m  05:00.61   
Noa Zoon  1500m  05:17.98   
Mellani Goezinnen  1500m  05:26:34   
Bo Ummels  5000m  16:19.41   

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 Pagina 8 van 350



Zoeken