Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

22 Juni 2019 – 3e C Junioren Competitie (Grootebroek) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Lieke Radsma  800m  02:43:01  PR 
21 Juni 2019 – 3e Runnersworld Track Meeting (Utrecht) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Lotte Poelman  100m  13:15  PR 
Joep Welsch  400m  50:60  PR 
Mats Heine  400m  52:24  PR 
Jesse Scheltema  400m  52:81  PR 
Quinten van Delft  400m  53:86   
Ilse Kamphuis  400m  01:02:16   
Febora Ridder  400m  01:02:58  PR 
Juul Schuit  400m  01:05:09  PR 
Ruth Spijker  400m  01:05:52   
Richelle Kanis  400m  01:06:51  PR 
Ryan Clarke  800m  01:50:86   
Brian Versluis  800m  01:54:21   
Bram Anderiessen  800m  01:55:00   
Twan Pormes  800m  01:55:81   
Koen Grandiek  800m  02:01:80   
Marlotte Vliese  800m  02:33:88  PR 
Selma Heijdra  800m  02:46:42   
Joeri Slagter  1500m  03:54:83  PR 
Duncan Steenbakker  1500m  04:03:68  PR 
Sten Stoltenborg  1500m  04:03:98  PR 
Tijmen Hoedjes  1500m  04:11:35   
Britt Ummels  1500m  04:13:60  PR 
Edwin de Vries  3000m  08:22:17   
Thomas Lewis  3000m  08:24:87  PR! 
Samuel Chapple  3000m  08:47:84  PR 
Lotte Krause  3000m  09:21:23  PR 
Mariska Poel  3000m  10:11:40  PR 
Eline Runderkamp  3000m  10:42:11  PR 
16 Juni 2019 – 3e wedstrijd senioren competitie (Santpoort) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Quinten van Delft  400m  53:17  PR 
Tijmen Hoedjes  800m  02:04:57   
15 Juni 2019 – Next Generation Athletics (Nijmegen) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Djoao Lobles  800m  01:48.58  PR! EK<20 limiet! 
Ryan Clarke  800m  01:49.75  PR! 
Brian Versluis  800m  01:53.03   
Joeri Slagter  800m  01:53.73   
Twan Pormes  800m  01:54.60   
Mats Heine  800m  02:00;91   
Britt Ummels  800m  02:04.14   
Milo Dekker  800m  02:12:58  PR 
Ilse Kamphuis  800m  02:19:65   
Franka Holland  800m  02:28:11  PR 
Ruth Spijker  800m  02:29:99  PR 
Selma Heijdra  800m  02:45:82  PR 
Bram Anderiessen  1500m  03:41.62  EK<23 limiet! 
Mahadi Abdi Ali  1500m  03:43.82  PR! 
Noah Baltus  1500m  03:47.47  PR! EK<20 limiet! 
Thomas Lewis  1500m  03:53.04  PR! 
Jurjen Polderman  1500m  03:53.55   
Koen Grandiek  1500m  04:08.39   
Kick Castricum  1500m  04:12:90  PR 
Lotte Krause  3000m steeple  10:11.92  PR! 
15 Juni 2019 – Sprint- en horden wedstrijd (Lisse) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Yoni Bas  300m  48:28  PR 
Lieke Radsma  300m  49:55  PR 
Pipp Pauzenga  300m  49:68  PR 

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 Pagina 8 van 353



Zoeken