Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

8 Februari 2020 – 3e Regio Cross Competitie wedstrijd (Bovenkarspel) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Sien van Vuuren  2000m cross  07:09  1e MC 
Marlotte Vliese  2000m cross  07:30  3e MC 
Britt Duinmeijer  2000m cross  08:31  15e MB 
Cynthia Huis in 't Veld  2000m cross  08:39  18e MB 
Ruth Spijker  3000m cross  13:21  4e MB 
Mellani Goezinnen  3000m cross  13:50  3e MA 
Pipp Pauzenga  3000m cross  14:06  5e MB 
Lieke Radsma  3000m cross  15:01  8e MB 
Rowan Dekker  5000m cross  19:04  2e JB 
Milo Dekker  5000m cross  19:14  3e JB 
Kai Deumers  5000m cross  19:22  4e JB 
2 Februari 2020 – Zaanland cross (RunX cross circuit) (Zaandam) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Toon van Vuuren  4000m cross  15:05:00  3e JB/JA/Msen 
Sien van Vuuren  4000m cross  16:30:00  1e MB/MA/Vsen 
Marlotte Vliese  4000m cross  16:52:00  2e MB/MA/Vsen 
2 Februari 2020 – Strand- en Duinloop (Castricum) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Britt Duinmeijer  4000m cross  20:28:00  1e MA/B 
1 Februari 2020 – 12e PEC Indoor Omnisport (Apeldoorn) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Ryan Clarke  400m  49.43   
Samuel Chapple  400m  51.30   
Twan Pormes  400m  51.64  PR! 
Quinten van Delft  400m  53:72   
Franka Holland  400m  01:01:51  6e 
Pipp Pauzenga  400m  01:07:68   
Yoni Bas  400m  01:08:56   
Ryan Clarke  800m  01:53.90   
Joep Welsch  800m  01:57:34   
Jesse Scheltema  800m  01:58:07  PR !! 
Kick Castricum  800m  02:01:88  PR !! 
Tijmen Hoedjes  800m  02:02.60   
Twan Deumers  800m  02:06:45   
Femke Been  800m  02:17.45   
Kai Deumers  800m  02:17:35  PR !! 
Juul Schuit  800m  02:31:34  PR !! 
Samuel Chapple  1500m  03:57.86  1e! 
Twan Pormes  1500m  04:00.73  PR! 
Joeri Slagter  1500m  04:03.86   
Koen Grandiek  1500m  04:07.82   
26 Januari 2020 – Mastboscross (Breda) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Samuel Chapple  2637m cross  07:49  10e 
Luuk Wagenaar  2637m cross  07:53  13e 
Edwin Sjerps  2637m cross  07:57  14e 
Thomas Lewis  2637m cross  08:01  20e 
Twan Pormes  2637m cross  08:02  21e 
Jesse Scheltema  2637m cross  08:07  27e 
Koen Grandiek  2637m cross  08:09  29e 
Joep Welsch  2637m cross  08:16  31e 
Tijmen Hoedjes  2637m cross  08:29  39e 
Britt Ummels  2637m cross  08:44  3e! 
Femke Been  2637m cross  09:55  15e 
Mariska Poel  2637m cross  09:59  18e 
Djoao Lobles  7131m cross  23:11  5e 
Noah Baltus  7131m cross  23:16  6e 
Rob Nijssen  7131m cross  24:23  13e 
Lotte Krause  7938m cross  28:21  1e! 

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 Pagina 9 van 365



Zoeken