Intranet ➔

Medaillespiegel

Sinds de oprichting in oktober 2000 hebben de atleten van het Team Distance Runners meer dan 200 medailles op Nederlandse Kampioenschappen behaald. Tijdens het NK Cross 2007 werd de honderdste NK-medaille behaald door Tom Wiggers (Goud op de korte cross heren senioren), in 2010 was de eer aan Jill Holterman om het 200e eremetaal binnen te halen (Goud op het NK 10km, junioren A), bij het NK indoor 2015 behaalde Manon Kruiver de 300e NK-medaille (Goud op de 3000m). Op dit moment staat de teller op 355 NK-medailles. Hieronder alle medaillewinnaars sinds 2001.

 

 

2017

 

Junioren:

Bram Anderiessen, 1e  1500m, NK indoor A Junioren, Apeldoorn 2017
Koen Grandiek, 2e 1500m, NK indoor B Junioren, Apeldoorn 2017
Bram Anderiessen, 1e junioren A, NK Cross, Amsterdam 2017

Senioren:
Ronald Schröer, 3e NK 10km, Schoorl 2017
Bram Anderiessen, 1e 1500m, NK indoor Senioren, Apeldoorn 2017
Lisanne de Witte, 2e 400m, NK indoor Senioren, Apeldoorn 2017 
Bo Ummels, 1e korte cross, NK Cross, Amsterdam 2017
Britt Ummels, 2e korte cross, NK Cross, Amsterdam 2017
Manon Kruiver, 3e korte cross, NK Cross, Amsterdam 2017
Jill Holterman, 2e lange cross, NK Cross, Amsterdam 2017
Edwin de Vries, 2e lange cross, NK Cross, Amsterdam 2017 

 

 

2016

Junioren:

Edwin Sjerps, 3e NK 10km A Junioren, Schoorl 2016
Edwin Sjerps, 2e 3000m, NK indoor A Junioren, Apeldoorn 2016
Loek Jan-Maat, 3e 3000m, NK indoor B Junioren, Apeldoorn 2016
Bram Anderiessen, 1e 1500m, NK indoor A Junioren, Apeldoorn 2016
Laura Boekel, 3e 1500m, NK indoor A Junioren, Apeldoorn 2016
Femke Hooijberg, 3e 800m, NK indoor A Junioren, Apeldoorn 2016 
Bram Anderiessen, 1e lange cross A Junioren, NK Cross, Oldenzaal 2016 

Senioren:

Michel Butter, 1e NK 10km, Schoorl 2016
Ronald Schröer, 3e NK 10km, Schoorl 2016
Manon Kruiver, 1e 1500m, NK indoor, Apeldoorn 2016
Lotte Krause, 2e 1500m, NK indoor, Apeldoorn 2016
Bob van der Ham, 3e 800m, NK indoor, Apeldoorn 2016
Lisanne de Witte, 1e 400m, NK indoor, Apeldoorn 2016 
Ronald Schröer, 3e NK Halve Marathon, Den Haag 2016
Inge de Jong, 1e NK Halve Marathon, Den Haag 2016
Jurjen Polderman, 3e lange cross, NK Cross, Oldenzaal 2016
Inge de Jong, 3e NK lange cross, NK Cross, Oldenzaal 2016
Manon Kruiver, 1e NK korte cross, NK Cross, Oldenzaal 2016
Lotte Krause, 2e NK korte cross, NK Cross, Oldenzaal 2016
Ronald Schröer, 3e NK 10.000m, Leiden 2016
Manon Kruiver, 1e 1500m, NK outdoor, Amsterdam 2016
Lotte Krause, 2e 1500m, NK outdoor, Amsterdam 2016
Lisanne de Witte, 1e 400m, NK outdoor, Amsterdam 2016
Simon Grannetia, 1e 3000m steeple, NK outdoor, Amsterdam 2016
Manon Kruiver, 2e 800m, NK outdoor, Amsterdam 2016 

 

z 

2015

Junioren:

Bram Anderiessen, 1e lange cross B Junioren, NK Cross, Kerkrade 2015
Bram Anderiessen, 1e 1500m, NK indoor B Junioren, Apeldoorn 2015
Laura Boekel, 3e 1500m, NK indoor A Junioren, Apeldoorn 2015
Bram Anderiessen, 1e 3000m, NK Outdoor B Junioren, Breda 2015
Ryan Clarke, 2e 800m, NK Outdoor A Junioren, Breda 2015
Bram Anderiessen, 1e 1500m, NK Outdoor B Junioren, Breda 2015
Sten Stoltenborg, 1e 10.000m, NK Outdoor A Junioren, Amsterdam 2015 

 

Senioren: 

Manon Kruiver, 1e korte cross, NK Cross, Kerkrade 2015
Lotte Krause, 3e korte cross, NK Cross, Kerkrade 2015
Michel Butter, 2e  NK 10KM, Schoorl 2015
Manon Kruiver, 1e 3000m, NK indoor, Apeldoorn 2015
Manon Kruiver, 2e 1500m, NK indoor, Apeldoorn 2015
Sanne Verstegen, 1e 800m, NK indoor, Apeldoorn 2015
Edwin de Vries, 3e 3000m, NK indoor, Apeldoorn 2015
Mark Nouws, 1e 1500m, NK indoor, Apeldoorn 2015
Neal Bouterse, 2e 1500m, NK indoor, Apeldoorn 2015 
Michel Butter, 2e Marathon, Rotterdam 2015 
Lisanne de Witte, 2e 400m, NK Outdoor, Amsterdam 2015
Simon Grannetia, 2e 3000m steeple, NK Outdoor, Amsterdam 2015
Manon Kruiver, 2e 1500m, NK Outdoor, Amsterdam 2015
Jurjen Polderman, 1e 1500m, NK Outdoor, Amsterdam 2015
Lisanne de Witte, 1e 800m, NK Outdoor, Amsterdam 2015
Manon Kruiver, 2e 800m, NK Outdoor, Amsterdam 2015
Bob van der Ham, 2e 800m, NK Outdoor, Amsterdam 2015 

 

2014

Junioren:

Roy van Eekelen, 1e 3000m junioren A, NK indoor, Apeldoorn 2014
Roy van Eekelen, 1e 1500m junioren A, NK indoor, Apeldoorn 2014
Edwin Sjerps, 3e 1500m junioren B, NK indoor, Apeldoorn 2014

Lotte van Elst, 2e 800m junioren A, NK indoor, Apeldoorn 2014
Ryan Clarke, 2e 800m junioren A, NK indoor, Apeldoorn 2014
Marjet Groen, 3e NK 10km, Schoorl 2014
Niels Gersonius, 2e 10.000m Junioren A, NK outdoor, Amsterdam 2014
Ryan Clarke, 2e 800m junioren B, NK outdoor, Amsterdam 2014
Roy van Eekelen, 1e 800m junioren A, NK outdoor, Amsterdam 2014
Kim HIttinger, 2e 1500m junioren A, NK outdoor, Amsterdam 2014
Laura Boekel, 2e 3000m junioren A, NK outdoor, Amsterdam 2014 

Senioren:

Jurjen Polderman, 3e NK 10km, Schoorl 2014
Lisanne de Witte, 2e 400m, NK indoor, Apeldoorn 2014
Bob van der Ham, 3e 800m, NK indoor, Apeldoorn 2014
Sanne Verstegen, 2e 800m, NK indoor, Apeldoorn 2014
Roy van Eekelen, 3e 1500m, NK indoor, Apeldoorn 2014
Manon Kruiver, 1e 1500m, NK indoor, Apeldoorn 2014
Mark Nouws, 1e 3000m, NK indoor, Apeldoorn 2014
Jurjen Polderman, 2e 3000m, NK indoor, Apeldoorn 2014
Ronald Schröer, 3e 3000m, NK indoor, Apeldoorn 2014
Manon Kruiver, 2e 3000m, NK indoor, Apeldoorn 2014
Ronald Schröer, 3e NK halve marathon, Den Haag 2014 
Tom Koetsenruijter, 2e 5000m, NK outdoor, Amsterdam 2014
Edwin de Vries, 3e 5000m, NK outdoor, Amsterdam 2014
Sanne Verstegen, 1e 800m, NK outdoor, Amsterdam 2014
Mark Nouws, 1e 1500m, NK outdoor, Amsterdam 2014
Simon Grannetia, 1e 3000m steeple, NK outdoor, Amsterdam 2014
Bob van der Ham, 2e 800m, NK outdoor, Amsterdam 2014
Manon Kruiver, 2e 1500m, NK outdoor, Amsterdam 2014 

2013

Junioren:

Simon Grannetia, 1e 3000m junioren A, NK indoor, Apeldoorn 2013
Simon Grannetia, 3e 1500m junioren A, NK indoor, Apeldoorn 2013
Lotte van Elst, 3e 800m junioren A, NK indoor, Apeldoorn 2013
Lotte van Elst, 2e 800m junioren A, NK outdoor, Eindhoven 2013
Simon Grannetia, 2e 5000m junioren A, NK outdoor, Eindhoven 2013
Roy van Eekelen, 2e NK Cross Junioren A, Tilburg 2013

Senioren: 
Helen Hofstede, 1e 3000m, NK indoor, Apeldoorn 2013
Sanne Verstegen, 1e 800m, NK indoor, Apeldoorn 2013
Mark Nouws, 1e 1500m, NK indoor, Apeldoorn 2013
Helen Hofstede, 2e 1500m, NK indoor, Apeldoorn 2013
Edwin de Vries, 3e 3000m, NK indoor, Apeldoorn 2013
Manon Kruiver, 3e 1500m, NK indoor, Apeldoorn 2013
Bjorn Blauwhof, 3e 400m, NK indoor, Apeldoorn 2013 
Michel Butter, 3e halve marathon, Venlo 2013
Ronald Schröer, 3e 5000m, NK outdoor, Amsterdam 2013
Michel Butter, 1e 10.000m, NK outdoor, Amsterdam 2013
Ronald Schröer, 3e 10.000m, NK outdoor, Amsterdam 2013
Helen Hofstede, 1e 5000m, NK outdoor, Amsterdam 2013
Lisanne de Witte, 2e 400m, NK outdoor, Amsterdam 2013
Sanne Verstegen, 2e 800m, NK outdoor, Amsterdam 2013
Bob van der Ham, 3e 800m, NK outdoor, Amsterdam 2013
Simon Grannetiea, 2e 3000m steeple, NK outdoor, Amsterdam 2013
Helen Hofstede, 2e 1500m, NK outdoor, Amsterdam 2013
Mark Nouws, 1e 1500m, NK outdoor, Amsterdam 2013
Richard Douma, 2e 1500m, NK outdoor, Amsterdam 2013
Jill Holterman, 2e NK 10km, Utrecht 2013
Sanne Verstegen, 3e NK korte Cross, Tilburg 2013

 

2012

Senioren:
Ronald Schröer, 2e halve marathon, Venlo 2012
Niels Verwer, 2e 3000m, NK indoor, Apeldoorn 2012
Mark Nouws, 2e 1500m, NK indoor, Apeldoorn 2012
Helen Hofstede, 2e 1500m, NK indoor, Apeldoorn 2012
Nils Pennekamp, 2e 800m, NK indoor, Apeldoorn 2012
Bjorn Blauwhof, 3e 400m, NK indoor, Apeldoorn 2012
Lisanne de Witte, 3e 400m, NK indoor, Apeldoorn 2012
Ronald Schröer, 3e 5000m, NK outdoor, Amsterdam 2012
Manon Kruiver, 3e 1500m, NK outdoor, Amsterdam 2012
Helen Hofstede, 1e 3000m steeple, NK outdoor, Amsterdam 2012
Lisanne de Witte, 2e 400m, NK outdoor, Amsterdam 2012 
Tom Wiggers, 3e 10km, Utrecht 2012
Jill Holterman, 3e 10km, Utrecht 2012
Manon Kruiver, 3e korte cross, NK cross, Tilburg 2012  




2011

Junioren:
Marije Wever, 1e 800m junioren A, NK indoor, Apeldoorn, 2011
Jordi Baars, 1e 1500m junioren A, NK indoor, Apeldoorn, 2011
Edwin de Vries, 2e lange cross A-junioren, NK cross, Hellendoorn, 2011
Lisanne de Witte, 2e 400m junioren A, NK junioren outdoor, Alphen aan den Rijn, 2011
Lisanne Wever, 1e 800m junioren A, NK junioren outdoor, Alphen aan den Rijn, 2011
Edwin de Vries, 3e 5000m junioren A, NK junioren outdoor, Alphen aan den Rijn, 2011
Edwin de Vries, 1e NK 10km junioren A, Tilburg 2011
Nils Pennekamp, 3e korte cross, NK cross, Tilburg 2011
Raika Lenaarts, 2e korte cross, NK cross, Tilburg 2011

Senioren:
Bjorn Blauwhof, 2e 400m, NK indoor, Apeldoorn, 2011
Nils Pennekamp, 3e 800m, NK indoor, Apeldoorn, 2011
Niels Verwer, 3e 3000m, NK indoor, Apeldoorn, 2011
Inge de Jong, 2e lange cross, NK cross, Hellendoorn, 2011
Lisanne de Witte, 3e 400m, NK outdoor, Amsterdam, 2011
Raika Lenaarts, 3e 1500m, NK outdoor, Amsterdam, 2011
Ilse Pol, 1e 5000m, NK outdoor, Amsterdam, 2011
Bjorn Blauwhof, 2e 400m, NK outdoor, Amsterdam, 2011
Ilse Pol, 2e NK 10km, Tilburg 2011
Michel Butter, 2e halve marathon, Breda, 2011
Ilse Pol, 2e halve marathon, Breda, 2011
Michel Butter, 1e marathon, Amsterdam, 2011

2010

Junioren:
Marije Wever, 3e 400m junioren B, NK indoor, Apeldoorn, 2010
Addis Riet, 1e 800m junioren A, NK indoor, Apeldoorn, 2010
Lisanne de Witte, 1e 400m junioren A, NK indoor, Apeldoorn, 2010
Jordi Baars, 2e 1500m junioren A, NK indoor, Apeldoorn, 2010
Jeffrey Spaltman, 3e 1500m junioren A, NK indoor, Apeldoorn, 2010
Lisanne de Witte, 1e 400m junioren A, NK junioren outdoor, Zwolle, 2010
Marije Wever, 3e 400m junioren B, NK junioren outdoor, Zwolle, 2010
Addis Riet, 1e 800m junioren A, NK junioren outdoor, Zwolle, 2010
Jill Holterman, 2e 1500m junioren A, NK junioren outdoor, Zwolle, 2010
Lisanne Wever, 3e 1500m junioren A, NK junioren outdoor, Zwolle, 2010
Jill Holterman, 2e 3000m junioren A, NK junioren outdoor, Zwolle, 2010
Jill Holterman, 1e junioren A, NK 10km, Tilburg, 2010

Senioren:
Bjorn Blauwhof, 3e 400m, NK indoor, Apeldoorn, 2010
Machteld Mulder, 2e 800m, NK indoor, Apeldoorn, 2010
Tjerk Conijn, 3e 1500m, NK indoor, Apeldoorn, 2010
Tom Wiggers, 2e korte cross, NK cross, Hellendoorn,  2010
Manon Kruiver, 2e korte cross, NK cross, Hellendoorn  2010 
Ronald Schroer, 2e marathon, NK marathon, Rotterdam, 2010
Rens Dekkers, 3e marathon, NK marathon, Rotterdam, 2010
Inge de Jong, 2e marathon, NK marathon, Rotterdam, 2010
Inge de Jong, 1e NK 10.000m, Helmond 2010
Ronald Schröer, 1e NK 10.000m, Helmond 2010
Nils Pennekamp, 3e 800m, NK outdoor, Amsterdam, 2010
Machteld Mulder, 3e 800m, NK outdoor, Amsterdam, 2010
Niels Verwer, 2e 1500m, NK outdoor, Amsterdam, 2010
Manon Kruiver, 3e 1500m, NK outdoor, Amsterdam, 2010
Inge de Jong, 3e 5000m, NK outdoor, Amsterdam, 2010
Tom Wiggers, 3e 10km, NK 10km, Tilburg, 2010
Ronald Schroer, 3e halve marathon, NK halve marathon, Breda, 2010
Inge de Jong, 3e halve marathon, NK halve marathon, Breda, 2010 

2009

Junioren:
Jordi Baars, 1e 3000m junioren B, NK indoor, Apeldoorn, 2009 
Addis Riet, 1e 800m junioren A, NK indoor, Apeldoorn, 2009
Diana Spaargaren, 1e 800m junioren A, NK indoor, Apeldoorn, 2009
Mark Nouws, 1e 1500m junioren A, NK indoor, Apeldoorn, 2009 
Jordi Baars, 1e 1500m junioren B, NK indoor, Apeldoorn, 2009
Bjorn Blauwhof, 1e 400m junioren A, NK indoor, Apeldoorn, 2009
Lisanne de Witte, 1e 400m, junioren B, NK indoor, Apeldoorn, 2009 
Margriet Berkhout, 2e lange cross A-junioren, NK cross, Gilze-Rijen, 2009
Jordi Baars, 2e 3000m junioren B, NK junioren outdoor, Emmeloord, 2009
Lisanne de Witte, 1e 400m junioren B, NK junioren outdoor, Emmeloord, 2009
Leon Koch, 3e 1500m junioren B, NK junioren outdoor, Emmeloord, 2009
Diana Spaargaren, 2e 800m junioren A, NK junioren outdoor, Emmeloord, 2009
Addi Riet, 1e 800m junioren A, NK junioren outdoor, Emmeloord, 2009
Bjorn Blauwhof, 1e 400m junioren A, NK junioren outdoor, Emmeloord, 2009
Mark Nouws, 1e 1500m junioren A, NK junioren outdoor, Emmeloord, 2009
Lisanne Wever, 1e junioren A, NK junioren outdoor, Emmeloord, 2009
Wesley Pauel, 3e 5000m junioren A, NK junioren outdoor, Emmeloord, 2009
Wesley Pauel, 2e junioren A, NK 10km, Tilburg, 2009

Senioren:
Machteld Mulder, 2e 800m, NK indoor, Apeldoorn, 2009
Raika Lenaarts, 3e 1500m, NK indoor, Apeldoorn, 2009
Raika Lenaarts, 2e korte cross, NK cross, Gilze-Rijen, 2009
Manon Kruiver, 3e korte cross, NK cross, Gilze-Rijen, 2009
Tom Wiggers, 2e korte cross, NK cross, Gilze-Rijen, 2009
Selma Borst, 2e lange cross, NK cross, Gilze-Rijen, 2009
Robert Ton, 3e halve marathon, NK halve marathon, Den Haag, 2009
Inge de Jong, 2e halve marathon, NK halve marathon, Den Haag, 2009
Ronald Schroer, 1e 10.000m, NK 10.000m, Utrecht, 2009
Robert Ton, 3e 10.000m, NK 10.000m, Utrecht, 2009
Machteld Mulder, 1e 800m, NK outdoor, Amsterdam, 2009
Michel Butter, 1e 5000m, NK outdoor, Amsterdam, 2009
Martin Lauret, 1e 10km, NK 10km, Tilburg, 2009 

 

2008

Senioren:
Michel Butter, 1e 10km, NK 10km, Schoorl, 2008
Martin Lauret, 3e 10km, NK 10km, Schoorl, 2008
Bouke Onstenk, 2e 1500m, NK indoor, Gent (België), 2008
Michel Butter, 1e halve marathon, NK halve marathon, Den Haag, 2008
Ronald Schroer, 3e 10.000m, NK 10.000m, Gouda, 2008
Margriet Berkhout, 2e 5000m, NK outdoor, Amsterdam, 2007
Michel Butter, 1e lange cross, NK cross, Gilze-Rijen, 2008
Tom Wiggers, 3e korte cross, NK cross, Gilze-Rijen, 2008

Junioren:
Margriet Berkhout, 1e 10km junioren A, NK 10km, Schoorl, 2008
Wesley Pauel, 2e 10km junioren A, NK 10km, Schoorl, 2008
Machteld Mulder, 1e 400m junioren A, NK indoor, Groningen, 2008
Diana Spaargaren, 1e 800m junioren A, NK indoor, Groningen, 2008
Niels Verwer, 3e 3000m junioren A, NK indoor, Groningen, 2008
Lisanne de Witte, 2e 400m junioren B, NK indoor, Gent (België), 2008
Leon Koch, 1e 3000m junioren B, NK indoor, Gent (België), 2008
Machteld Mulder, 1e 800m junioren A, NK junioren outdoor, Groningen, 2008
Diana Spaargaren, 2e 800m junioren A, NK junioren outdoor, Groningen, 2008
Margriet Berkhout, 1e 3000m junioren A, NK junioren outdoor, Groningen, 2008
Machteld Mulder, 2e 400m junioren A, NK junioren outdoor, Groningen, 2008
Niels Verwer, 2e 1500m junioren A, NK junioren outdoor, Groningen, 2008
Margriet Berkhout, 1e 1500m junioren A, NK junioren outdoor, Groningen, 2008
Leon Koch, 3e 3000m junioren B, NK junioren outdoor, Groningen, 2008
Lisanne de Witte, 3e 400m junioren B, NK junioren outdoor, Groningen, 2008
Margriet Berkhout, 1e lange cross junioren A, NK cross, Gilze-Rijen, 2008
Wesley Pauel, 2e lange cross junioren A, NK cross, Gilze-Rijen, 2008

 

2007

Senioren:
Bouke Onstenk, 3e 800m, NK outdoor, Amsterdam, 2007
Michel Butter, 1e 5000m, NK outdoor, Amsterdam, 2007
Machteld Mulder, 1e 800m, NK outdoor, Amsterdam, 2007
Manon Kruiver, 3e 1500m, NK outdoor, Amsterdam, 2007
Selma Borst, 1e 5000m, NK outdoor, Amsterdam, 2007
Barbara Zutt, 3e 5000m, NK outdoor, Amsterdam, 2007
Michel Butter, 3e halve marathon, NK halve marathon, Den Haag, 2007
Selma Borst, 3e halve marathon, NK halve marathon, Den Haag, 2007
Michel Butter, 1e 10km, NK 10km, Schoorl, 2007
Selma Borst, 2e 10km, NK 10km, Schoorl, 2007
Machteld Mulder, 2e 400m, NK indoor, Gent (België), 2007
Michel Butter, 1e lange cross, NK cross, Wageningen, 2007
Tom Wiggers, 1e korte cross, NK cross, Wageniningen, 2007
Selma Borst, 2e lange cross, NK cross, Wageningen, 2007

Junioren:
Machteld Mulder, 1e 400m junioren A, NK junioren outdoor, Utrecht, 2007
Manon Kruiver, 1e 1500m junioren A, NK junioren outdoor, Utrecht, 2007
Sven van der Vliet, 2e 1500m junioren A, NK junioren outdoor, Utrecht, 2007
Margriet Berkhout, 1e 1500m junioren B, NK junioren outdoor, Utrecht, 2007
Wesley Pauel, 2e 3000m junioren B, NK junioren outdoor, Utrecht, 2007
Machteld Mulder, 1e 400m junioren A, NK indoor, Groningen, 2007
Brian Bulgac, 2e 3000m junioren A, NK indoor, Groningen, 2007
Jelmer Bosma, 3e 800m junioren A, NK indoor, Groningen, 2007
Sven van der Vliet, 3e 1500m junioren A, NK indoor, Groningen, 2007
Manon Kruiver, 1e 10km junioren A, NK 10km, Schoorl, 2007
Raika Lenaarts, 2e 10km junioren A, NK 10km, Schoorl, 2007
Kelly Schouten, 3e 10km junioren A, NK 10km, Schoorl, 2007
Kiki van Langen, 3e 400m junioren B, NK indoor, Gent (België), 2007
Margriet Berkhout, 1e 1500m junioren B, NK indoor, Gent (België), 2007
Manon Kruiver, 1e lange cross junioren A, NK cross, Wageningen, 2007
Raika Lenaarts, 3e lange cross junioren A, NK cross, Wageningen, 2007
Wesley Pauel, 2e lange cross junioren B, NK cross, Wageningen, 2007
Margriet Berkhout, 1e lange cross junioren B, NK cross, Wageningen, 2007



2006

Senioren:
Michel Butter, 2e 10km, NK 10km, Schoorl, 2006
Selma Borst, 3e 10km, NK 10km, Schoorl, 2006
Selma Borst, 3e lange cross, NK cross, Norg, 2006
Michel Butter, 2e halve marathon, NK halve marathon, Den Haag, 2006
Selma Borst, 1e halve marathon, NK halve marathon, Den Haag, 2006
Rens Dekkers, 3e marathon, NK marathon, Rotterdam, 2006
Selma Borst, 2e 5000m, NK outdoor, Amsterdam, 2006
Bob Winter, 1e 1500m, NK outdoor, Amsterdam, 2006

Junioren:
Tjerk Conijn, 1e 1500m junioren A, NK indoor, Groningen, 2006
Manon Kruiver, 1e 1500m junioren A, NK indoor, Groningen, 2006
Tom Wiggers, 1e 10km junioren A, NK 10km, Schoorl, 2006
Tjerk Conijn, 3e 10km junioren A, NK 10km, Schoorl, 2006
Esther Schipper, 2e 10km junioren A, NK 10km, Schoorl, 2006
Jelmer Bosma, 2e 800m junioren B, NK indoor, Gent (België), 2006
Alwin Groen, 3e 3000m junioren B, NK indoor, Gent (België), 2006 
Margriet Berkhout, 1e 1500m junioren B, NK indoor, Gent (België), 2006
Manon Kruiver, 1e lange cross junioren A, NK cross, Norg, 2006
Margriet Berkhout, 1e lange cross junioren B, NK cross, Norg, 2006
Tjerk Conijn, 3e 800m junioren A, NK junioren outdoor, Bergen op Zoom, 2006
Margriet Berkhout, 2e 1500m junioren B, NK junioren outdoor, Bergen op Zoom, 2006
Wesley Pauel, 3e 3000m junioren B, NK junioren outdoor, Bergen op Zoom, 2006


 
2005

Senioren:
Selma Borst 2e 10km, NK 10km, Schoorl, 2005
Bob Winter, 1e 1500m, NK indoor, Gent (België), 2005
Selma Borst, 1e halve marathon, NK halve marathon, Den Haag, 2005
Selma Borst 2e 10000m, NK 10000m, Drunen, 2005 

Junioren:
Sven van der Vliet, 1e 1500m junioren B, NK indoor, Gent (België), 2005
Sven van der Vliet, 2e 800m junioren B, NK indoor, Gent (België), 2005
Manon Kruiver, 1e 1500m junioren B, NK indoor, Gent (België), 2005
Tom Wiggers, 2e cross junioren A, NK cross, Roggel te Neer, 2005
Manon Kruiver, 3e cross junioren B, NK cross, Roggel te Neer, 2005
Manon Kruiver, 1e 1500m junioren B, NK junioren outdoor, Helmond, 2005
Sven van der Vliet, 1e 1500m junioren B, NK junioren outdoor, Helmond, 2005

2004

Senioren:
Wijnand Rijkenberg, 3e 1500m, NK indoor, Gent (België), 2004
Barbara Zutt, 3e lange cross, NK cross, Holten, 2004
Hugo van den Broek, 2e marathon – NK marathon, Rotterdam, 2004
Barbara Zutt, 3e 10000m, NK 10000m, Gorinchem, 2004
Bob Winter, 2e 1500m, NK outdoor, Utrecht, 2004
Selma Borst, 3e 5000m, NK outdoor, Utrecht, 2004

Junioren:
Tom Wiggers, 1e 3000m junioren B, NK indoor, Gent (België), 2004
Tjerk Conijn, 2e 800m junioren B, NK indoor, Gent (België), 2004
Manon Kruiver, 3e 1500m junioren B, NK indoor, Gent (België), 2004
Michel Butter, 1e cross junioren A, NK cross, Holten, 2004
Tom Wiggers, 1e cross junioren B, NK cross, Holten, 2004 
Manon Kruiver, 1e cross junioren B, NK cross, Holten, 2004
Tom Wiggers, 1e 3000m junioren B, NK junioren outdoor, Sittard, 2004
Tom Wiggers, 1e 1500m junioren B, NK junioren outdoor, Sittard, 2004
Michel Butter, 1e 5000m junioren A, NK junioren outdoor, Sittard, 2004



2003

Senioren:
Wijnand Rijkenberg, 3e 1500m, NK indoor, Gent (België), 2003
Hugo van den Broek, 3e marathon, NK marathon, Rotterdam, 2003

Junioren:
Wijnand Rijkenberg, 1e 1500m Junioren A, NK junioren indoor, Zuidbroek, 2003
Cees Onderwater, 2e 3000m junioren B, NK junioren indoor, Zuidbroek, 2003
Cees Onderwater, 2e cross junioren B, NK cross, Hardewijk, 2003
Michel Butter, 2e cross junioren A, NK cross, Hardewijk, 2003
Ronald Schröer, 3e cross junioren A, NK cross, Hardewijk, 2003
Ronald Schröer, 1e 10000m junioren A, NK 10000m, Epe, 2003
Michel Butter, 2e 10000m junioren A, NK 10000m, Epe, 2003
Tjerk Conijn, 1e 2000m steeple chase junioren B, NK junioren outdoor, Lisse, 2003
Wijnand Rijkenberg, 3e 1500m junioren A, NK junioren outdoor, Lisse, 2003
Margret Hink, 3e 1500m junioren A, NK junioren outdoor, Lisse, 2003
Margret Hink, 3e 3000m junioren A, NK junioren outdoor, Lisse, 2003
Michel Butter, 3e 5000m junioren A, NK junioren outdoor, Lisse, 2003

 

2002

Senioren:
Eric van der Linden, 1e korte cross, NK cross, Amersfoort, 2002
Suzanne Wiertsema, 1e korte cross, NK cross, Amersfoort, 2002
Hugo van den Broek, 2e marathon, NK marathon, Rotterdam, 2002

Junioren:
Wijnand Rijkenberg, 1e 1500m junioren A, NK junioren indoor, Zuidbroek, 2002
Cees Onderwater, 2e 3000m junioren B, NK junioren indoor, Zuidbroek, 2002
Margret Hink, 3e cross junioren A, NK cross, Amersfoort, 2002
Michel Butter, 3e cross junioren B, NK cross, Amersfoort, 2002
Ronald Schröer, 1e 10000m junioren A, NK 10000m, Zeist, 2002
Ronald Schröer, 1e 5000m junioren A, NK junioren outdoor, Assen, 2002
Leon Ineke, 2e 800m junioren A, NK junioren outdoor, Assen, 2002
Selma Borst, 3e 1500m junioren A, NK junioren outdoor, Assen, 2002
Rick van Kruchten, 3e 400m horden junioren A, NK junioren outdoor, Assen, 2002



2001

Senioren:
Suzanne Wiertsema, 2e korte cross, NK cross, Kerkrade, 2001
Hugo van den Broek, 2e marathon, NK marathon, Rotterdam, 2001
Suzanne Wiertsema, 2e 1500m, NK outdoor, Tilburg, 2001
Barend Derriks, 3e 1500m, NK outdoor, Tilburg, 2001

Junioren:
Margret Hink, 2e cross junioren A, NK cross, Kerkrade, 2001
Hessel Posthuma, 3e 1500m junioren A, NK junioren outdoor, Uden, 2001
Ronald Schröer, 3e 3000m junioren B, NK junioren outdoor, Uden, 2001
Selma Borst, 2e 3000m junioren A, NK junioren outdoor, Uden, 2001
Wijnand Rijkenberg, 2e 1500m junioren B, NK junioren outdoor, Uden, 2001
Martijn van Leeuwen, 2e 10000m junioren A, NK junioren outdoor, Uden, 2001

<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->