Intranet ➔
  • Bekijk statistieken

Uitslagen

6 Juni 2021 – FBK Games (Hengelo) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Noah Baltus  800m  01:47.74  PR + EK < 20 limiet! 
Djoao Lobles  800m  01:48.65   
Samuel Chapple  800m  01:48.94   
Britt Ummels  800m  02:03.50   
Bram Anderiessen  1500m  03:38.34   
Mahadi Abdi Ali  1500m  03:39.87   
5 Juni 2021 – Flanders Cup Memorial Léon Buyle (Oordegem) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Brian Versluis  800m  01:52.26   
Jesse Scheltema  800m  01:52.66   
Femke Been  800m  02:07.77   
Duncan Steenbakker  1500m  03:51.05  PR! 
2 Juni 2021 – Onderlinge wedstrijd AVC (Castricum) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Brian Versluis  400m  49.46  PR! 
Twan Pormes  400m  51.60   
Quinten van Delft  400m  51.80   
Ioann Lobles  400m  53.87   
Femke Been  400m  56.86   
Elmer van Osch  400m  57.59   
Ijke Mourits  400m  01:01.07   
Juul Schuit  400m  01:02.29   
Fee Mok  400m  01:02.76   
Yoni Bas  400m  01:03.87   
Pipp Pauzenga  400m  01:04.27   
Noèlle Veraart  400m  01:07.35   
Duncan Steenbakker  800m  01:54.19  PR! 
Thomas Lewis  800m  01:55.57   
Edwin Sjerps  800m  01:56.83   
Tijmen Hoedjes  800m  01:58.91  PR! 
Koen Grandiek  800m  02:00.21   
Milo Dekker  800m  02:06.27   
Rob Nijssen  800m  02:06.56   
Rowan Dekker  800m  02:11.83   
Wesley Steenbakker  800m  02:15.99   
Fee Mok  800m  02:17.39  PR! 
Ruth Spijker  800m  02:22.79   
Twan Deumers  3000m  09:23.44   
Toon van Vuuren  3000m  09:53.51   
Jennifer Gulikers  3000m  10:17.42   
Sepp Schulte  3000m  10:18.43   
Sien van Vuuren  3000m  10:23.31   
Eline Runderkamp  3000m  10:34.85  PR! 
Eva van Zoonen  3000m  11:04.94   
Marlotte Vliese  3000m  11:31.16   
Cheryl Konijn  3000m  11:33.01   
1 Juni 2021 – Meeting de Montreuil (Montreuil) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Britt Ummels  1500m  04:08.04  PR! 
29 Mei 2021 – Next Generation Athletics (Nijmegen) 
Atleet Onderdeel Prestatie Opmerkingen
Joep Welsch  400m  49.50   
Juul Schuit  400m  01:01.77  PR! 
Yoni Bas  400m  01:03.33   
Pipp Pauzenga  400m  01:03.86   
Djoao Lobles  800m  01:46.77   
Samuel Chapple  800m  01:49.25   
Brian Versluis  800m  01:51.06  PR! 
Jesse Scheltema  800m  01:51.91  PR! 
Twan Pormes  800m  01:55.49   
Ioann Lobles  800m  01:56.55  PR! 
Quinten van Delft  800m  01:58.59   
Britt Ummels  800m  02:02.10   
Femke Been  800m  02:07.56  PR! 
Ijke Mourits  800m  02:14:39  PR! 
Bram Anderiessen  1500m  03:37.55  PR! 
Mahadi Abdi Ali  1500m  03:39.65   
Noah Baltus  1500m  03:43.26  PR + EK<20 limiet! 
Edwin Sjerps  1500m  03:47.09  PR! 
Duncan Steenbakker  1500m  03:51.06  PR! 
Lotte Krause  1500m  04:17.44   
Jennifer Gulikers  5000m  17:10.23  PR! 

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 Pagina 7 van 376



Zoeken