Uitslagen

Competitie 2e Divisie

(16-06-2002)

Heiloo

Atleet Onderdeel Prestatie
Ron van Diepen 1500m 3:55.1
Rens Dekkers 5000m 15:56.4

Competitie 1e Divisie

(16-06-2002)

Amsterdam

Atleet Onderdeel Prestatie
Wijnand Rijkenberg 800m 1:55.27

1500 meter Klassieker

(14-06-2002)

Gorinchem

Atleet Onderdeel Prestatie
Barend Derriks 1500m 3:45.82
Peter Res 1500m 3:51.24
Martijn van Leeuwen 1500m 4:03.07
Rens Dekkers 1500m 4:04.94

Speciale Palm Papendal Loopgala

(12-06-2002)

Papendal

Atleet Onderdeel Prestatie
Peter Res 800m 1:54.87
Wijnand Rijkenberg 1500m 3:50.58
Leon Ineke 1500m 3:59.73
Ronald Schröer 1500m 4:04.79
Wouter Ammeraal 1500m 4:08.03
Rens Dekkers 1500m 4:10.25
Margret Hink 3000m 9:59.71
Christian de Lie 5000m 14:43.39
Daniel Rewijk 5000m 15:24.71

B junioren competitie

(09-06-2002)

Hoorn

Atleet Onderdeel Prestatie
Michel Butter 800m 2:07.6
Anna Hageman 800m 2:19.5
Cees Onderwater 1500m 4:23.1
Jacco Koot 1500m 4:32.4

Gouden Spike

(08-06-2002)

Leiden

Atleet Onderdeel Prestatie
Barend Derriks 800m 1:51.34
Wijnand Rijkenberg 1500m 3:52.02
Peter Res 1500m 3:53.33
Martijn van Leeuwen 1500m 4:00.89
Wouter Ammeraal 1500m 4:02.38
Rens Dekkers 1500m 4:19.93
Margret Hink 1500m 4:30.53
Selma Borst 1500m 4:31.86
Hilda Kibet 1500m 4:40.56
Hugo van den Broek 3000m 8:07.77
Christian de Lie 3000m 8:34.05
Ronald Schröer 3000m 8:35.71
Jody Tesselaar 3000m 8:46.33
Abdala Elmi Rafle 3000m 8:50.32

Twente Atletiek/ FBK-Games

(02-06-2002)

Hengelo

Atleet Onderdeel Prestatie
Wijnand Rijkenberg 800m 1:54.09
Leon Ineke 800m 1:56.24
Wouter Ammeraal 800m 1:57.54
Margret Hink 800m 2:14.27
Selma Borst 800m 2:16.93
Barend Derriks 1500m 3:47.66
Pip Tesselaar 1500m 3:49.41
Peter Res 1500m 3:54.37
Suzanne Wiertsema 1500m 4:22.84

Instuif

(01-06-2002)

Utrecht

Atleet Onderdeel Prestatie
Rick van Kruchten 400m horden 58.61
Hessel Posthuma 800m 1:56.90
Martijn van Leeuwen 800m 1:59.92
Rens Dekkers 800m 2:00.65
Daniel Rewijk 3000m 8:53.30
Barbara Zutt 3000m 10:05.12

Instuif

(29-05-2002)

Leiden

Atleet Onderdeel Prestatie
Michel Butter 1500m 4:23.78
Cees Onderwater 1500m 4:25.93
Jacco Koot 1500m 4:34.08
Anna Hageman 1500m 4:57.29

Global Athletics

(25-05-2002)

Nijmegen

Atleet Onderdeel Prestatie
Wijnand Rijkenberg 800m 1:54.33
Leon Ineke 800m 1:54.72
Wouter Ammeraal 800m 1:55.91
Vincent Groen 800m 2:05.56
Margret Hink 800m 2:13.90
Selma Borst 800m 2:20.52
Barend Derriks 1500m 3:46.11
Pip Tesselaar 1500m 3:48.86
Peter Res 1500m 3:53.10
Rens Dekkers 1500m 4:02.93
Ronald Schröer 1500m 4:03.14
Martijn van Leeuwen 1500m 4:03.70
Hessel Posthuma 1500m 4:14.02
Suzanne Wiertsema 1500m 4:18.91
Hilda Kibet 1500m 4:37.45
Hugo van den Broek 5000m 14:26.42
Jody Tesselaar 5000m 15:08.04