Uitslagen

Sylvestercross

(31-12-2023)

Soest

Atleet Onderdeel Prestatie
Sepp Schulte 4000m cross 13:04
Nariño Renfurm 4000m cross 14:15

Sylvesterloop

(31-12-2023)

Elsloo

Atleet Onderdeel Prestatie
Isis van Mulken 10km 38:14
Cheryl Konijn 10km 39:53

NK cross

(17-12-2023)

Eersel

Atleet Onderdeel Prestatie
Sepp Schulte 5480m cross 17:46
Nariño Renfurm 5480m cross 19:03
Toon van Vuuren 9700m cross 32:25
Isis van Mulken 9700m cross 37:32
Eline Runderkamp 9700m cross 39:27

2e cross competitie poule Noord

(09-12-2023)

Assendelft

Atleet Onderdeel Prestatie
Nout van der Kolk 3000m cross 9:46
Eline Rijkaart 2000m cross 10:02
Mette Bakker 2000m cross 10:38
Job Spinnewijn 3000m cross 11:21
Lizzy Winter 2000m cross 11:24
Lieke Droog 2000m cross 11:24
Sepp Schulte 4000m cross 14:29
Nariño Renfurm 4000m cross 15:04
Bram Wokke 4000m cross 15:30
Figo Heijliger 4000m cross 16:15
Twan Aslander 4000m cross 16:34
Collin Nijzink 4000m cross 20:56
Lashan Mudiyanselage 4000m cross 21:35

Warandeloop

(26-11-2023)

Tilburg

Atleet Onderdeel Prestatie
Juul Schuit 1875m cross 7:06
Sepp Schulte 4300m cross 13:35
Pipp Pauzenga 4300m cross 15:24
Toon van Vuuren 6200m cross 20:00
Isis van Mulken 8000m cross 30:59

All4Running cross circuit Dijkgatboscross

(13-11-2023)

Wieringerwerf

Atleet Onderdeel Prestatie
Cheryl Konijn 6000m cross 25:36
Eline Runderkamp 6000m cross 25:53

1e cross competitie poule Noord

(12-11-2023)

Heiloo

Atleet Onderdeel Prestatie
Sanne Spil 2000m cross 8:38
Eline Rijkaart 2000m cross 10:02
Nout van der Kolk 2500m cross 10:04
Mette Bakker 2000m cross 10:08
Lieke Droog 2000m cross 10:18
Sepp Schulte 3000m cross 10:42
Lizzy Winter 2000m cross 10:47
Job Spinnewijn 2500m cross 11:21
Kai Vermeulen 3000m cross 11:27
Bram Wokke 3000m cross 11:58
Twan Aslander 3000m cross 12:51
Collin Nijzink 3000m cross 16:46

AVC Strand- & Duinlopermeeting

(29-10-2023)

Castricum

Atleet Onderdeel Prestatie
Sepp Schulte 2200m cross 6:50
Quinten van Delft 2200m cross 6:53
Bram Wokke 2200m cross 7:40
Pipp Pauzenga 2200m cross 8:03
Twan Aslander 2200m cross 8:17
Eline Runderkamp 2200m cross 8:27
Cheryl Konijn 2200m cross 8:29
Juul Schuit 2200m cross 8:40
Sanne Spil 2200m cross 9:36
Yoni Bas 2200m cross 10:10

Bredase Singelloop

(01-10-2023)

Breda

Atleet Onderdeel Prestatie
Levi van Mulken Halve Marathon 1:09:10

Damloop by night

(16-09-2023)

Zaandam

Atleet Onderdeel Prestatie
Rowan Dekker 5EM 27:21
Toon van Vuuren 5EM 28:10
Kai Vermeulen 5EM 28:18
Sepp Schulte 5EM 30:42
Isis van Mulken 5EM 31:23
Bram Wokke 5EM 32:40
Cheryl Konijn 5EM 33:22
Sjaak Taams 5EM 33:49
Twan Aslander 5EM 34:48
Juul Schuit 5EM 37:20
Sanne Spil 5EM 47:46