Uitslagen

NN Marathon Rotterdam 2023

(16-04-2023)

Rotterdam

Atleet Onderdeel Prestatie
Eva van Zoonen Marathon 2:42:37

Zandvoort Circuit Run

(26-03-2023)

Zandvoort

Atleet Onderdeel Prestatie
Levi van Mulken 4km 11:20
Brian Versluis 4km 11:38
Thomas Lewis 4km 11:44
Twan Pormes 4km 11:49
Joep Welsch 4km 11:57
Tijmen Hoedjes 4km 12:07
Toon van Vuuren 4km 12:11
Lotte Krause 4km 12:14
Sepp Schulte 4km 12:18
Quinten van Delft 4km 12:25
Rowan Dekker 4km 12:33
Britt Ummels 4km 12:40
Sien van Vuuren 4km 13:15
Alec Deumers 4km 13:31
Mariska Poel 4km 13:38
Eline Runderkamp 4km 13:53
Pipp Pauzenga 4km 14:05
Figo Heijliger 4km 14:09
Sjaak Taams 4km 14:11
Twan Aslander 4km 15:18
Marlotte Vliese 4km 16:28
Juul Schuit 4km 16:36
Eva van Zoonen 12km 47:55

NK Studenten Indoor

(11-03-2023)

Apeldoorn

Atleet Onderdeel Prestatie
Pipp Pauzenga 800m 2:15.51

Finale jeugd crosscompetitie

(11-03-2023)

Wieringerwerf

Atleet Onderdeel Prestatie
Sanne Spil 2000m cross 8:08
Sien van Vuuren 3000m cross 10:12
Marlotte Vliese 3000m cross 11:55
Kai Vermeulen 3500m cross 12:05
Sjaak Taams 3500m cross 13:08
Ioann Lobles 5000m cross 16:39
Toon van Vuuren 5000m cross 17:08
Rowan Dekker 5000m cross 17:44
Sepp Schulte 5000m cross 17:55
Alec Deumers 5000m cross 19:08
Figo Heijliger 5000m cross 19:55

NK Cross

(26-02-2023)

Hellendoorn

Atleet Onderdeel Prestatie
Twan Pormes 2735m cross 8:53
Tijmen Hoedjes 2735m cross 9:17
Britt Ummels 2735m cross 9:27
Lotte Krause 2735m cross 9:31
Sepp Schulte 6145m cross 22:45
Ioann Lobles 6145m cross 29:14
Eline Runderkamp 8545m cross 35:52
Levi van Mulken 10945m cross 36:34
Cheryl Konijn 8545m cross 37:37

NK Indoor dag 2

(19-02-2023)

Apeldoorn

Atleet Onderdeel Prestatie
Lotte Krause 3000m 9:17:52
Britt Ummels 3000m 9:27:61

NK Indoor dag 1

(18-02-2023)

Apeldoorn

Atleet Onderdeel Prestatie
Jesse Scheltema 800m 1:52:32
Twan Pormes 800m 1:52:98
Quinten van Delft 800m 1:54:74
Brian Versluis 800m 1:54:78
Tijmen Hoedjes 800m 1:56:24
Lotte Krause 1500m 4:21:93

Groet uit Schoorl NK 10km

(12-02-2023)

Schoorl

Atleet Onderdeel Prestatie
Levi van Mulken 10km 30:43
Ioann Lobles 10km 31:13
Ronald Poel 10km 31:31
Toon van Vuuren 10km 33:08
Jennifer Gulikers 10km 33:10
Rowan Dekker 10km 34:55
Lotte Krause 10km 34:58
Eva van Zoonen 10km 36:17
Mariska Poel 10km 38:15
Cheryl Konijn 10km 38:29

NJK indoor 2e dag

(12-02-2023)

Apeldoorn

Atleet Onderdeel Prestatie
Yoni Bas 200m 29.39
Joep Welsch 800m 1:50.51
Jesse Scheltema 800m 1:50.93
Brian Versluis 800m 1:52.03
Twan Pormes 800m 1:53.90
Pipp Pauzenga 800m 2:17.65
Sien van Vuuren 1500m 4:40.45

NJK indoor 1e dag

(11-02-2023)

Appeldoorn

Atleet Onderdeel Prestatie
Pipp Pauzenga 800m 2:21.75
Sepp Schulte 3000m 9:28.87
Kai Vermeulen 3000m 10:02.53
Sien van Vuuren 3000m 10:11.52